«

Her dönem farklı bir aktörün büründüğü Joker karakterinin yeni film fragmanı yayınlandı. Bize de bu konu hakkında konuşmak düşüyor..

Biz Tekno Level olarak her bir Joker’den memnun kaldık ama karakterlerden zorunlu bir seçim yapmak gerekirse Batman: Dark Knight filmindeki Joker karakterini yani Heath Ledger’ı daha çok benimsedik tabi ki bu sizlere sunacağımız bir seçimden öte bir öneridir. Yeni film fragmanını eleştirmek gerekirse fragman tam olarak yansıtılmış fakat makyajın daha profesyonel olması Joker fan topluluğunu daha da sevindirmeye yeterdi. Biz filmi merakla bekliyoruz, umarız ki istediğimiz o karakterle sonunda karşılaşırız.

DC sinema evreni, birbirinden bağımsız iki Joker filmi hazırlıyor. Bunlardan ilki, Joaquin Phoenix’in başrolde yer aldığı, hikayenin 80’li yıllarda geçtiği Joker filmi. Warner Bros’un Twitter’dan paylaştığı görüntülerde, Arthur rolündeki Joaquin Phoenix, önce normal haliyle, ardından da makyajlı haliyle öne çıkıyor. Yönetmenliğini Todd Phillips’in, yapımcılığını Martin Scorsese’nin üstlendiği, Scorsese’nin King of Comedy ve Taxi Driver’ından ilham alan filmde, Joker’in Joker olmadan evvelki hali gösterilecek. Arthur Fleck karakterine hayat veren Phoenix, başarısız bir komedyeni canlandıracak.

Bir Cevap Yaz

Halit Genç Hakkkında

Bir Cevap Yaz

You must be logged in to post a comment.