«

 Çin, Pekin merkezli dünyanın en büyük en büyük 4. akıllı telefon üreticisi, mobil uygulamalar, dizüstü bilgisayarları ve birçok tüketici elektroniği tasarlayan, geliştiren ve satışını yapan Xiaomi Hindistan’da düzenlemiş olduğu lansamnda bir dizi yeni ürününü tanıttı.

Xiaomi’nin tanıttığı Mi Air Purifier 2S içerisinde yerleşik olarak bulunan çevre ışığı sensörü  ile cihaz ekran parlaklığını çevreye göre otomatik olarak ayarlama yapıyor.  360 derece silindirik filtre yapısıyla cihaz 21mbüyüklüğündeki bir odada bulunan havayı sadece on dakika içerisinde temizleme özelliğine sahip. Mi Air Purifier 2S Mi Home App, Google Assistant ya da Amazon Alexa gibi uygulamalarla uzaktan kontrol edilebiliyor. Hindistan’da 28 Eylül’de satışa sunulacak olan cihazın fiyatı ise $124 olacak ve Online Store, Flipkart ve Amazon India’dan tedarik edilebilecek.

Xiaomi Mi Home Security Camera 360, evinizin her köşesi için 7/24 koruma sağlıyor. Gece görüşü, akıllı hareket algılama özelliği ve çift taraflı iletişim özelliğiyle gelen cihaz 1080p Full HD video kaydı yapıp oynatabiliyor. 64GB’a kadar SD kart desteği ya da Ağa Bağlı Depolama Cihazı (NAS) seçenekleriyle gelen Mi Home Security Camera 360, 10 Ekim’den itibaren $37 fiyatıyla Mi.com, Flipkart ve Amazon’da satılacak.

Xiaomi Mi Luggage, şık ve dayanıklı dizaynıyla karşımıza çıkıyor. Polikarbon bir materyal olan makrolondan yapılan valiz, tüm değerli eşya ve evraklarınızı korumak için Ulaştırma Güvenlik İdaresi (TSA) onaylı bir şifreli kilit sistemiyle geliyor. Mi Luggage 20 ve Mi Luggage 24 adıyla iki farklı boyutta satışa sunulacak valizler 10 Ekim itibariyle Amazon, Flipkart ve Mi.com üzerinden satın alınabilecek. Mi Luggage 20, $41 fiyatıyla mavi, gri ve kırmızı renk seçenekleriyle gelirken; Mi Luggage 24, $59 olacak ve yalnızca gri ve mavi renk seçenekleriyle gelecek.

 

Bir Cevap Yaz

Hakan Kızıltaş Hakkkında

Bir Cevap Yaz

You must be logged in to post a comment.