«

Çağatay Ulusyoy’un başrol üstlendiği Netflix’in ilk Türk orijinal dizisi The Protector ertelendi. Erteleme sebebi ise Netflix yetkililerinin çekilen bölümleri beğenmemesi olarak açıklandı.

Netflix‘in geçtiğimiz yıl duyurduğu ilk Türk orijinal dizisi The Protector ertelendi. The Protector dizisinin çekimlerine geçtiğimiz mart ayında başlanmıştı. Dizi eylül ayında yayınlanması planlanıyordu fakat Netflix yetkilileri çekilen bölümleri beğenmeyince erteleme kararı alındı.

Dizinin çekimleri Can Evrenol yönetmenliğinde çekiliyordu. Dizinin ilk 5 bölümü tamamlanıp Netflixe gönderilmişti. Fakat Netflix yetkilileri diziyi beğenmeyince dizinin yönetmenini değiştirme kararı alındı. Bu karar yüzünden dizinin birçok sahnesi de çöpe gitmiş oluyor.

Ertelemenin ardından Hakan: “Dizi tam olarak ne zaman yayınlanacağı şu an için belli değil. Ancak Netflix, dizinin bu yıl sona ermeden yayınlanmasını istiyor.”

The Protector, Türkçe olarak ele alırsak Muhafız dizisi bir süper kahraman dizisi olacak. Dizi sadece Türkiye’de değil tüm dünyada yayınlanacak. Dizinin konusu Çağatay Ulusoy’un Türk bir süper kahramanı canlandırdığı dizi, özel güçlere sahip olduğunu keşfeden genç bir adamın İstanbul’u yok etmek isteyen karanlık güçlere karşı mücadelesini anlatacak.

Bir Cevap Yaz

Oğuzhan Yener Hakkkında

avatar

Oğuzhan Yener

Teknolojiyle ilgili birisi. Haber yazmayı sever. Teknolevel.com kurucusu.

Bir Cevap Yaz

You must be logged in to post a comment.