«

Dijital para sektörünün önemli isimlerinden biri olan Tom Lee, Ethereum 2019 sonunda büyük bir yükseliş göstereceğini açıkladı.

Fundberg ‘in araştırma görevlisi Tom Lee, dijital paralara karşı her zaman olumlu bir tavır sergilemiştir. Lee, 2019 sonunu göstererek Ethereum‘un çok büyük bir yükseliş yapacağını bildirdi. Tom Lee’nin yaptığı açıklamaya göre; Ethereum’un fiyatı 2019 yılının sonlarında 1900 dolara yükselecek. Şuanda Ethereum’un fiyatı 225 dolar civarı. Eğer  Lee’nin yaptığı tahmin tutarsa Ethereum fiyatı yüzde 740 kadar değer kazanmış olacak.

  • Japonya’nın Uzay Aracı Göktaşına İniş Yaparken ki Muhteşem Görütüleri

Ayrıca yaptığı açıklamada Ethereum şuan bir düşüşün içerisinde. Fakat 2019’dan sonra toparlanıp değer kazanacağını da bildirdi. Tom Lee’ye göre Ethereum, diğer altcoinlerden daha büyük bir düşüşün içerisinde girdiğinde, diğer kripto para birimlerine nazaran, daha kolay toparlanıyor ve iyi bir yükseliş grafiği çiziyor.

Tom Lee, geçtiğimiz aylarda Bitcoin hakkında yorumda yapmıştı. Bitcoin yıl sonunda kadar 22,000-25,000 dolar olacağını söyledi.

Bir Cevap Yaz

Oğuzhan Yener Hakkkında

avatar

Oğuzhan Yener

Teknolojiyle ilgili birisi. Haber yazmayı sever. Teknolevel.com kurucusu.

Bir Cevap Yaz

You must be logged in to post a comment.