«

Ubisoft’un başarılı oyunlarından Rainbow Six Siege Operation Para Bellum güncellemesi Playstation, Xbox ve PC için yayınlandı. Yeni güncellemeyle oyuna iki yeni defans operatörü ve bir yeni yeni harita geliyor.

Ubisoft’un taktiksel FPS türündeki popüler oyunu olan Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, yeni güncellemeler almaya devam ediyor. Yeni gelecek olan Operation Para Bellum güncellemesi iki yeni karakteri yeni bir haritayı ve birçok hata düzeltmesini içeriyor.

Alibi

Güncellemeyle gelen yeni defans karakteri olan Alibi, 3 speed 1 armora sahip. Karakterimiz ana silah olarak Mx4 Storm, ACS12 silahını kullanıyor. Tekli olarak ise KERATOS .357 Pistol tabancası ve Bailiff 410 Pistol kullanıyor. Yan ekipman olarak ise Impact Grenade veya Deployable Shield seçebiliyoruz. Alibi Prısma isminde 3 adet hologram bırakıyor. Bu hologramlar sayesinde atak operatörlerini şaşırtabileceksiniz.

Maestro

Maestro ise ana silah olarak ALDA 5.56 ve ACS12 silahlarını kullanıyor. Tekli olarak KERATOS .357 Pistol ve Bailiff 410 Pistol kullanan Maestro 1 speed ve 3 armora sahip bir operatör olmasıyla oldukça ağır bir karakter olacak. Maestro Evıl Eye isminde yüksek enerjili lazer ışınlarını ateşleyen uzaktan kumandalı bir taret kullanıyor. Bu taret hem kamera olarak hem de silah olarak kullanmak mümkün olacak. Evıl Eye mermi ve yakın dövüşten etkilenmiyor.. Son olarak, Evil Eye dumanın içinde görebiliyor.

Bir Cevap Yaz

Oğuzhan Yener Hakkkında

avatar

Oğuzhan Yener

Teknolojiyle ilgili birisi. Haber yazmayı sever. Teknolevel.com kurucusu.

Bir Cevap Yaz

You must be logged in to post a comment.