«

Bilgisayarda oyun oynayanlar için oyun efektlerinin net duyulması ve sesleri kasmak çok önemlidir. Bunun için de kaliteli oyuncu kulaklığı ve oyuncu mouse arayışına girerler. Firmamız tarafından satılan kulaklık ve mouseler oyuncuların ihtiyacına cevap verecek yeterliliktedir. Surround ses kalitesine ve ergonomik yapıya sahiptirler.

Kulaklık Özellikleri

Oyuncu kulaklıkları normal kulaklıklardan farklı özelliklere sahiptir. Uzun süreli oyuncuların başında kalacakları için kafayı sıkmamaları ve kulakları terletmemeleri önemlidir. Bu yüzden gaming kulaklık kafa bandı ve kulak kapakları köpük süngerden yapılmıştır. Ayar mekanizmalı olduğu için kafanıza göre rahatlıkla ayarlayabilirsiniz. Kulaklığın dayanıklı ve hafif darbelere karşı mukavemet sağlaması için alüminyum çerçeve kullanılmıştır.

Kaliteli 53 mm sürücüler sayesinde kristal berraklığında 7.1 surround ses duyarsınız. Kulak kapaklarının kapalı olması sayesinde de dışarıdan hiçbir ses duymazsınız.

Kulaklıkta Mikrofonun Önemi

Çoklu görev ve oyunculu oyunlarda oyun içinde sağlıklı iletişim kurmak önemlidir. Harici mikrofon takılmasıyla hem kaliteli iletişim kuramazsınız hem de dış seslerin de duyulmasına neden olursunuz. Bu sorunları yaşamamanız için mikrofonlu kulaklarımızı sizler için tasarladık. Çıkarılabilir ve hareketli mekanizmasıyla çene ve konuşma mesafenizi rahatlıkla ayarlayabilirsiniz. Özel sünger kaplı mikrofonla dış seslerin duyulmasını önlenerek sesiniz net ve kaliteli duyulmasını sağlar.

Oyuncu Mouseların Özellikleri

Oyuncular için mouseların (fare) oyun içinde önemi büyüktür. İtem almak ve kasmak için gaming mouse  önem arz eder. Bu düşünceden hareketle minimum 2500 DPI hassasiyetle fareleri sizlerin beğeninize sunuyoruz. Fareler ergonomik yapıda oldukları için iki elle de kullanabilirsiniz. 10 milyon tıklama özelliğine sahip oldukları için uzun vadede güvenle kullanabilirsiniz. Fazladan eklenen tuşlarla oyun komutları ayarlayabilirsiniz.

Kulaklıkları ve fareleri en uygun fiyatlarla firmamızdan alabilirsiniz. Piyasadaki oyuncu kulaklığı fiyatları ile firmamızın fiyatlarını karşılaştırdığınızda aradaki farkı göreceksiniz.

Bir Cevap Yaz

Oğuzhan Yener Hakkkında

avatar

Oğuzhan Yener

Teknolojiyle ilgili birisi. Haber yazmayı sever. Teknolevel.com kurucusu.

Bir Cevap Yaz

You must be logged in to post a comment.