«

Samsung’un ilk Snapdragon 710 işlemcili akıllı telefonu ocak ayında tanıtılması tahmin ediliyor. İşte tanıtılacak olan ilk Snapdragon 710 işlemcili akıllı telefon özellikleri.

Güney Koreli şirket rakip telefon üreticilerinin kullandığı işlemcileri kullanmaktan çekinse de ocak ayında tanıtacağı telefonda Snapdragon 710 işlemcisini kullanabilir. Hatta geçtiğimi günlerde Qualcomm Snapdragon 660 işlemcili ve dört adet arka kamerası bulunan Galaxy A9 (2018) cihazını piyasaya sürdü.

Snapdragon 710 İşlemcili Telefonu Galaxy A10 Olabilir

Samsung, Snapdragon 710 işlemcisini ilk ocak ayında tanıtılacak olan cihazda kullanacak. Tahminlere bakacak olursak cihaz Galaxy A10 olarak nitelendirilecek. Snapdragon 710 işlemcisi üst ve orta seviye telefonlar için çıkarılmıştı. Samsung’da ocak ayında çıkaracağı cihazda bunu kullanarak hem orta seviyeli ihtiyaçlar hemde üst seviye ihtiyaçları gidermek istiyor.

Özellikler tarafında herhangi bir açıklama yapılmasa da  yine her zamanki gibi tahminler üzerine konuşacağız. Minimum 4GB ram ile gelecek olan cihaz ekran tarafında minimum 5,5 inclik bir ekran kullanacaktır. 64GB / 128GB / 256GB gibi gibi depolama seçenekleri de bulunacak. Ayrıca cihazda alüminyum gövde ve yüksek kalitede kamera kullanılacak.

 

Bir Cevap Yaz

Oğuzhan Yener Hakkkında

avatar

Oğuzhan Yener

Teknolojiyle ilgili birisi. Haber yazmayı sever. Teknolevel.com kurucusu.

Bir Cevap Yaz

You must be logged in to post a comment.