«

Samsung’un yeni çıkaracağı orta seviye akıllı telefonlardan bir tanesi de Galaxy A7 olacak. 3 kameralı Samsung Galaxy A7’nin görselleri sızdırıldı.

Samsung gelecek günlerde orta seviye telefon olan Galaxy A7‘nin tanıtımını gerçekleştirecek. Tanıtım gerçekleştirilmeden önce her zamanki gibi basın görselleri sızdırıldı. Bir kaç haftadır A7’nin üç tane arka kamerası olacağı hakkında söylentiler çoğalıyordu. Basın görsellerine bakacak olursak gerçekten Galaxy A7 üç adet arka kameraya sahip olacak. Samsung Galaxy A7, üç arka kamera ve 1 ön kamera olmak üzere toplam 4 kamera ile karşımızda.

Orta segment bir cihazda üç arka kameraya sahip olunacağı beklenmiyordu. Şayet Samsung, ilk üç arka kameralı cihazını Galaxy S10‘da çıkaracağı ön görüyordu. Fakat A7 (2018) önümüzdeki günlerde tanıtılacak. Galaxy S10 ise 2019’da tanıtılması planlanıyor.

Cihazın sızan basın görüntülerinden başka herhangi bir bilgi verilmedi. Fakat orta segment bir cihaz olacağından özelliklerini de tahmin etmek zor olmuyor. Galaxy A7 (2018), büyük ihtimalle gücünü  Exynos 7885 işlemcisinden alacak. 4 GB/6 GB’lık bir RAM’e ve 64 GB’lık bir dahili depolama alanına sahip olması bekleniyor.

Bir Cevap Yaz

Oğuzhan Yener Hakkkında

avatar

Oğuzhan Yener

Teknolojiyle ilgili birisi. Haber yazmayı sever. Teknolevel.com kurucusu.

Bir Cevap Yaz

You must be logged in to post a comment.