«

Rockstar Games’in en son çıkacak oyunu olan ve PlayStation 4 ve Xbox One’a çıkış yapacak olan Red Dead Redemption 2’nin kaç GB yer kaplayacağı sızdı.

ABD New York merkezli oyun geliştirme firması olan Rockstar’ın en son çıkacak olan ve konsollara özel olarak geliştirmiş olduğu Red Dead Redemption 2PlayStation 4 ve Xbox One satışlarını arttıracak gibi görünüyor. Rockstar’ın önceden çıkarmış olduğu oyunların üzerine daha fazla yeni şeyleri ekleyerek RDR 2’yi ön plana çıkartacak gibi görünüyor. RDR 2’de; yemek yemezseniz zayıflıyor, üzerinizdeki kanları temizlemezseniz kıyafetinizde kan kuruyor, silahınız tutaklılık yapabiliyor ve buna benzer birçok gerçekçi yeni özellikler yer alıyor.  26 Ekim 2018 tarihinde çıkışını gerçekleştirmesi beklenen RDR 2 hem dijital hem de kutulu olarak satışa sunulacak.

RDR 2’nin PlayStation 4 Pro Bundle’ında ortaya çıkan bilgilere göre oyunun kaplayacağı alanın tam 105 GB olması bekleniyor. Oyuna gelen yeni güncellemelerle beraber konsollarda oyunun 150 GB boş alan kaplayacağı görülüyor. PlayStation Türkiye’nin fiyatını arttırmadığı oyun 299 TL‘den ön siparişe açılmış durumda. Oyunu satın almak isteyenlerin elini çabuk tutup erkenden satın alması iyi olacak gibi çünkü oyunun fiyatının artma ihtimali yüksek gibi görünüyor.

Bir Cevap Yaz

Hakan Kızıltaş Hakkkında

Bir Cevap Yaz

You must be logged in to post a comment.