«

Netflix, otizmli bir gencin hikayesini detaylıca işleyen Atypical’a 3. sezon  imzalandı.

 

Robia Rashid’in yarattığı Atypical’ın üçüncü sezonu 10 bölümden oluşacak ve önümüzdeki yıl içerisinde izleyici karşısına çıkacak. Dizinin başlıca rollerindeki Keir Gilchrist, Jennifer Jason Leigh, Michael Rappaport, Brigette Luncy-Paine, Amy Okuda, Nik Dodani ve Jenna Boyd’un yeni sezonda yer alıp almayacağı henüz açıklanmadı.

Atypical’ın yürütücü yapımcılığını Robia Rashid, Seth Gordon, Jennifer Jason Leigh ve Mary Rohlich üstleniyor. Dizi üçüncü sezon bölümleriyle önümüzdeki yıl Netflix’te izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

 

 

Özet ve Detaylar

Sam, 18 yaşında otizm hastası bir gençtir. Kendi yaşıtları gibi yaşama arzusu olan Sam, bağımsızlık arayışı içindedir ve artık bir kız arkadaşı olsun ister. Terapisti, kişisel sorunlarını aşmasında Sam’i heveslendirirken, annesi çocuğunun büyüdüğünü kolay kolay kabul etmez. Sam’in babası ise annesinin aksine onun kendisini bulmasına yardımcı olmaya çalışır.
Otistik çocuğu olan bir ailenin hikayesinin anlatıldığı komedi türündeki dizinin başrollerinde Keir Gilchrist, Jennifer Jason Leigh, Brigette Lundy-Paine ve Amy Okuda yer alıyor.

Bir Cevap Yaz

Halit Genç Hakkkında

Bir Cevap Yaz

You must be logged in to post a comment.