«

Bir çok filmde önemli roller almış Emma Roberts bu sefer de Netflix’in yeni dizisi ‘Spinning Out’un başrolünde oynayacak.

American Horror Story’nin yıldız ismi Emma Roberts, Netflix dizisi Spinning Out’un başrolüne getirildi. On bölümden oluşan dizisi eski bir paten sporcusunun hayatına odaklanacak.

Spinning Out’un yaratıcı koltuğunda, Mr. Mercedes’te de imzası bulunan Samantha Stratton yer alıyor. Dizi, yetenekli ve hırslı patenci Kat Baker’ın, geçirdiği bir kazanın ardından tekli turnuvalardan çekilmesini ve kariyerine çift olarak devam etmesini işliyor. Kendisi gibi yetenekli bir gençle partner olan Kat, ortaya çıktığı takdirde tüm hayatını değiştirebilecek bir sır taşımaktadır. Kat ve partneri, hem saha içinde hem de saha dışında bir dizi talihsizlikle savaşacaktır.

Spinning Out’un showrunner’lığını Samantha Stratton ve Lara Olsen üstleniyor. Yürütücü yapımcı kadrosunda ikiliye Tory Tunnell ve Joby Harold eşlik ediyor.

Yakın dönemde ekranda American Horror Story: Apocalypse’in kadrosunda boy gösteren Emma Roberts, Who We Are Now, Paradise Hills, Nerve ve We’re the Millers gibi yapımlarda da rol aldı.

Bir Cevap Yaz

Halit Genç Hakkkında

Bir Cevap Yaz

You must be logged in to post a comment.