«

Amazon’un son zamanlarda çıkaracağını söylediği TV Programı “Good Omens” dizisinin ilk fragmanı çıktı!

Korku ve Mizahı bir arada tutan filmleri biz ‘Tekno Level’ ekibi olarak çok beğeniyoruz bu film ne kadar iddialı olsa da gene de bizi hayal kırıklığına uğratmaması için beklentimizi fazla yüksekte tutmuyoruz.

Amazon’un iddialı Neil Gaiman uyarlaması Good Omens ilk fragmanını hayranların beğenisine sundu. Aksiyon ve macera dolu fragman, New York Comic-Con etkinlikleri esnasında yayınlandı.

BBC Stüdyoları’nın imzasıyla hayata geçirilen Good Omens, dünyaca ünlü yazar Neil Gaiman’ın Terry Pratchett ile birlikte kaleme aldığı çok satan romandan uyarlanıyor. Dizinin başrollerini Michael Sheen, David Tennant, Nick Offerman ve Jon Hamm paylaşıyor.

Korku, mizah ve dram gibi türleri bir araya getiren fantastik yapım, kıyametin adım adım yaklaşmakta olduğu bir dünya tasviri sunacak. Good Omens’ın oyuncu kadrosunda Jack Whitehall, Michael McKean, Adria Arjona, Nina Sosanya, Ned Dennehy, Ariyon Bakare, Mark Gatiss, Derek Jacobi ve Miranda Richardson gibi isimler de boy gösterecek.

Good Omens’ın çekimleri Birleşik Krallık ve Güney Afrika’da devam ediyor. Dizinin önümüzdeki yıl Amazon Prime platformunda izleyici karşısına çıkması planlanıyor.

 

Bir Cevap Yaz

Halit Genç Hakkkında

Bir Cevap Yaz

You must be logged in to post a comment.