«

Çinli telefon üreticisi Meizu , giriş seviyesinde oldukça güzel ve iddialı olacak olan yeni akıllı telefonu M8 Note’u duyurdu.

Çinli telefon üreticisi Meizu , Çin’de Meizu M8 Note’u resmen piyasaya sürdü. Meizu’nun yeni akıllı telefonu donanımını yansıtan iyi bir fiyat etiketi ile geliyor. Meizu’nun yeni akıllı telefonuna bakıldığında 2160×1080 piksel çözünürlüğe ve 6.15 inçlik FHD + LCD ekrana sahip. Meizu’nun yeni telefonuna bakıldığında çentik tasarımı bulunmuyor. Cihazın işlemci yongasına bakıldığında ise Snapdragon 632 yonga seti bulunuyor. Telefonun RAM ve depolama kısmına bakıldığında ise 4GB RAM ve 64 GB depolama alanı bulunuyor. Akıllı telefonun kamera kısmına bakıldığında ise arka tarafta birincil kamera  12MP çözünürlüğünde çözünürlüğe ve f/1.9 diyafram aralığına sahip birincil kamera bulunuyor. İkinci kamera ise 5MP çözünürlüğe sahip olan telefonun ön kamerası ise 8MP çözünürlük ile beraber geliyor.

Batarya kısmına bakıldığında ise  4000mAh kapasiteli bir bataryaya sahip. Meizu’nun yeni akıllı telefonunun fiyatına ise 187 $ olarak belirlenmiş Cihaz şu anda Meizu resmi web sitesinde, ön siparişe açılmış durumda. Cihaz resmi olarak 1 Kasım’da satışa çıkacak.

Bir Cevap Yaz

Hakan Kızıltaş Hakkkında

Bir Cevap Yaz

You must be logged in to post a comment.