«

Meizu, EP52 Lite ve Meizu POP ismini verdiği iki yeni kablosuz kulaklığını duyurdu.

Çin merkezli teknoloji firması olan Meizu, yeni kablosuz kulaklıklarını tanıtarak yükselişte olan  kablosuz kulaklık pazarına girmiş oldu. Meizu EP52 Lite ve Meizu POP adını taşıyan bu iki ürün teknoloji ve tasarım bakımından birbirinden ayrı olmasına rağmen bu iki modelin ortak yönü olan IPX5 sertifikası sayesinde kulaklıklar yağmur ve terleme gibi durumlara karşı dayanıklılıklarıyla dikkat çekiyorlar.

Meizu EP52 Lite’ın Teknik Özelikleri ve Fiyatı

Meizu’nun EP52 Lite ismini verdiği bu kulaklık fiyat-performans olarak piyasaya sürülen model.  Ses kontrolleri ve mikrofonu boyun bandı üzerinde bulunan kulaklık tamamen kablosuz özelliğe sahip olmasa da boyun bandı üzerinden kablo ile kulağa ulaşan tasarıma sahip. Bluetooth 4.2 standartına sahip olan Meizu’nun yeni kulaklığı aptX ile beraber oldukça yüksek ses kalitesi bizlere sunuyor. Kulaklığı tek şarj ile 150 saat bekleme veya 8 saat oynatma süresi sunuyor. Meizu EP52 Lite’ın satış fiyatı ise 29 dolar olarak belirlenmiş.

Meizu POP’un  Teknik Özellikleri ve Fiyatı

Meizu’nun bir diğer kulaklığı olan Meizu POP gerçek kablosuz tasarımı ile dikkat çekiyor. 5.8 gram ağırlığa sahip olan kulaklık kablosuz şarj destekleyen bir kılıfa sahip. Düşük ve yüksek frekanslarda daha akıcı tepki için kulaklık grafen diyafram kullanılmış. Böylelikle ses kalitesi üst seviyede tutulmuş. Kulaklık tek şarj ile 3 saatlik bir kullanım imkanı bizlere sunarken kılıfı ile beraber 12 saate kadar kullanım imkanı bizlere sunuyor. Meizu POP’un satış fiyatı ise 99$ açıklandı.

Bir Cevap Yaz

Hakan Kızıltaş Hakkkında

Bir Cevap Yaz

You must be logged in to post a comment.