«

LG, LG V40 ThinQ ile birlikte LG’nin ilk hibrit saati LG Watch W7’yi de tanıttı. LG Watch W 7 Tüm özellikleri ve fiyatı.

Güney Kore merkezli teknoloji devlerinden biri olan LG, hem hem dijital ekrana hem de mekanik kadrana sahip olan ilk hibrit saatini resmen tanıttı. LG’nin aylardır konuşulan beş kameralı telefonu LG V40 ThinQ, resmen tanıtıldı. Bu telefonun tanıtımının ardından LG Watch W7′de tanıtıldı.

  • LG V40 ThinQ Tanıtıldı: LG V40 ThinQ Özellikleri ve Fiyatı

LG’nin hem dijital ekranlı hem de mekanik ekrana sahip olan ilk hibrit akıllı saati resmen tanıttı. LG Watch W7, işletim sistemi olarak Wear OS işletim sistemini kullanıyor.

1.2 inç LCD ekrana sahip olan akıllı saat, 60 x 360 piksel ve 300 ppi değerlere de sahip. Saat gücünü Qualcomm Snapdragon 2100 işlemcisinden alırken,  768 MB LPDDR3 RAM ve 4 GB eMMC depolama alanı da konumlandırılmış. Akıllı saatin 240 mAh kapasiteli bir bataryaya sahip. Ayrıca Wifi, Bluetooth 4.2 ve USB 2.0 Type-C bağlantı noktası gibi özelliklerde sunuyor.

LG Watch W7 hibrit bir akıllı saat olduğunu belirtmiştik. Eğer saati mekanik modda kullanırsanız 100 güne kadar pil ömrü sunuyor. Eğer dijital ekran olarak kullanmak isterseniz iki günlük bir kullanım sunuyor.

LG Watch W7’nin 14 Ekim tarihinde mağazalarda yerini alacak fakat 7 ekim tarihinde 450 dolar fiyat etiketinden ön siparişe çıkacak.

Bir Cevap Yaz

Oğuzhan Yener Hakkkında

avatar

Oğuzhan Yener

Teknolojiyle ilgili birisi. Haber yazmayı sever. Teknolevel.com kurucusu.

Bir Cevap Yaz

You must be logged in to post a comment.