«

LG’nin yeni amiral gemisi LG V40 ThinQ cihazını 3 ekimde resmen tanıtılacak. LG yeni amiral gemisi telefonunun tanıtımı ile birlikte yeni LG Watch W7 isimli hibrit akıllı saatini de tanıtması bekleniyor.

LG 3 ekimde LG V40 ThinQ ile birlikte yeni hibrit akıllı saati LG Watch W7‘yi de tanıtabilir. Son bir kaç aydır LG şirketi Wear OS işletim sistemine sahip akıllı saatler üzerinde çalıştığı söyleniyor. Eğer bu söylentiler doğruysa LG’den Wear OS işletim sistemli yeni hibrit akıllı saat gelebilir.

  • LG’nin İlk Hibrit Saati Tanıtıldı: LG Watch W7

Artık teknoloji dünyasında ne varsa tanıtılmadan birkaç gün önce Evan Blass, cihazların görüntülerini ve bilgilerini sızdırıyor. Evan Blass yeni tweetinde şirketin yeni akıllı saatini LG V40 ThinQ ile birlikte tanıtacağını iddia etti. Evan Blass yayınladığı tweetinde “Şirket yeni amiral gemisi LG V 40 ThinQ ile birlikte hibrit akıllı saat olan LG Watch W7‘yi tanıtacak.”

Hibrit LG Watch W7 Özellikleri

LG’nin Wear OS işletim sistemli ve hibrit akıllı saati hakkında detaylı bir bilgi yok. Söylentilerden yola çıkarak Snapdragon Wear 2100 işlemcisinden güç alan akıllı saat, 1.2 inç LCD ekrana sahip olacak. Ayrıca 768 MB RAM ve 4 GB depolama alanı geleceği söyleniyor.

LG 3 ekim tarihinde LG V40 ThinQ cihazını tanıtacak. Cihaz üç arka kamera ve iki ön kamera olmak üzere toplam beş kameraya sahip. LG Watch W7 akıllı saati bu yeni amiral gemisi ile birlikte tanıtılması bekleniyor.

Bir Cevap Yaz

Oğuzhan Yener Hakkkında

avatar

Oğuzhan Yener

Teknolojiyle ilgili birisi. Haber yazmayı sever. Teknolevel.com kurucusu.

Bir Cevap Yaz

You must be logged in to post a comment.