«

2008 yapımı “Milk” ile En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu Oscar’ına aday gösterilen Josh Brolinve “Game of Thrones” dizisinin Altın Küre ve üç Emmy ödüllü yıldızı Peter Dinklage aynı filmde buluşmaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz sene “Avengers: Sonsuzluk Savaşı”nda birlikte rol alan ancak filmde aynı sahneyi hiç paylaşmayan ikili komedi filmi “Brothers”ın başrolerini üstlenecek.

Yönetmeni veya vizyon tarihi henüz belli olmayan filmin senaryosuna “Idiocracy”, “Tropik Fırtına”, “Madagaskar 2” ve “Siyah Giyen Adamlar 3” gibi filmlerin senaristi Etan Cohenimza atıyor. Filmin yapımcı kadrosunda ise başroller Brolin ve Dinklage, 2014 yapımı “Keskin Nişancı”nın Oscar adayı yapımcısı Andrew Lazar ve David Ginsberg yer alıyor.

Filmin hikaye detayları şimdilik gizli tutuluyor ancak başrol ikilisinin birbirine hiç benzemeyen iki kardeşe hayat vereceği biliniyor. Prodüksiyona yakın kaynaklar filmin ton olarak Ivan Reitman’ın yönetmenliğini üstlendiği Arnold Schwarzenegger ve Danny DeVito’lu 1988 yapımı komedi filmi “Twins”e yakın olacağını söylüyor.

Bir Cevap Yaz

Halit Genç Hakkkında

Bir Cevap Yaz

You must be logged in to post a comment.