«

Sosyal medya fenomeni olan Bilal Hancı, Fatih Yasin, Atakan Özyurt bir sinema filmi çıkarıyor. Kafalar Karışık isimli film 7 aralıkta sinemalarda.

Son iki yılda birçok YouTuber sinema filmi çıkardı ve hepsi çıkardığı filmlerde ya kendi hayatını konu aldı. Bu durumda sinemanın ne kadar kötü yöne gittiğini göstermekte.

YouTube’da Kafalar kanalında eğlenceli video içeriği üreten 4,5 Milyon aboneli üç kafadar arkadaş bir sinema filmi çıkarıyor. Bilal Hancı, Fatih Yasin, Atakan Özyurt Instagram üzerinden yaptığı açıklamada Kafalar Karışık isimli sinema filmleri onay almış ve çekimlere başlanmış. Ayrıca YouTube kanallarından yayınladıkları videoda film hakkında videoda çektiler. Zaten Instagram hesabından takip ederseniz sinema çekimlerinin kamera arkalarını yayınlıyorlar.

Kafalar Karışık filminin başrol oyunculuğunda Bilal Hancı, Fatih Yasin, Atakan Özyurt bulunuyor. Ayrıca filmin oyuncu kadrosunda Altan Erkekli, Musa Uzunlar, Güven Kıraç ve Erkan Can gibi usta oyuncular ile birlikte sürpriz konuklar da yer alıyor. Filmin yönetmen tarafında ise Kristal Elma ödüllü ünlü reklam yönetmeni Yücel Yolcu otururken, görüntü yönetmenliğini ise Mustang ile Oscar adaylığı alan Ersin Gök üstleniyor.

Kafalar Karışık Aksiyon – Komedi Filmi Olacak

Kafalar Karışık isimli sinema filmini çekimleri  İstanbul, Kaş, Elmalı ve Korkuteli’nde gerçekleşecek. Film Aksiyon ve Komedi tarzında olacak.

Kafalar Karışık Filminin Konusu

Filmde Atakan, zengin sevgilisi Buse’ye aşıktır. Evlenmelerinde tek engel ise Buse’nin dedesidir. Atakan da Buse ile evlenmek için tek çare olarak Buse’nin yıllardır kayıp olan öz babasını bulmaya karar verir. Kadim dostları Fatih ve Bilal de elbette bu serüvende ona eşlik eder. Kafalar, arayışları sonunda kendilerini bir anda Antalya’da bulacak ve işlerin iyiden iyiye karışmasıyla aksiyon ve komedi dolu bir macera başlayacaktır.

Filmin 7 Aralık tarihinde vizyona girecek!

Bir Cevap Yaz

Oğuzhan Yener Hakkkında

avatar

Oğuzhan Yener

Teknolojiyle ilgili birisi. Haber yazmayı sever. Teknolevel.com kurucusu.

Bir Cevap Yaz

You must be logged in to post a comment.