«

Güney Kore merkezli akıllı telefon kuruluşu olan Huawei’in CEO’su “Apple’ı unutun, biz katlanabilir telefon yapıyoruz” dedi.

CEO Richard Yu’a göre (47), katlanabilir telefonlar, gelecek yıllarda bilgisayarların yerini alma potansiyeline sahip. Zira Yu‘ya göre insanların hala bilgisayar kullanmayı bırakmamalarının en büyük nedenlerinden biri, akıllı telefonların ekran boyutlarının bunun için uygun boyuta gelememiş olması.

BİR YIL BEKLEYİN

Alman Welt gazetesine konuşan 47 yaşındaki CEO, gelen soru üzerine  Huawei’nin  zaten böyle bir cihaz üzerinde çalıştığını ve kullanıcıların bu cihaz için bir yıl daha beklemek zorunda kalmayacaklarını açıkladı.

Huawei geçenlerde Twitter’dan bir video paylaşarak “Her şeyi aynı tuttuğunuz için teşekkürler” yazısıyla Apple’a gönderme yaptı.

Huawei CEO’su Yu şunları ekledi:

“Katlanabilir telefonlar, gelecek yıllarda bilgisayarların yerini alma potansiyeline sahip. İnsanların hala bilgisayar kullanmayı bırakmamalarının en büyük nedenlerinden biri, akıllı telefonların ekran boyutlarının bunun için uygun boyuta gelememiş olması. Huawei’nin katlanabilir telefonu için bir yıl daha beklemek zorunda kalmayacaksınız.”

Bir Cevap Yaz

Oğuzhan Yener Hakkkında

avatar

Oğuzhan Yener

Teknolojiyle ilgili birisi. Haber yazmayı sever. Teknolevel.com kurucusu.

Bir Cevap Yaz

You must be logged in to post a comment.