1. Ana sayfa
  2. MOBİL
  3. Huawei Mate 20 Pro’nun Basın Görselleri Sızdı!

Huawei Mate 20 Pro’nun Basın Görselleri Sızdı!

Huawei Mate 20 Pro'nun Basın Görselleri Sızdırıldı. Huawei Mate 20 Pro Özellikleri? Huawei Mate 20 Pro Fiyatı?

«

Huawei firmasının yen çıkacak olan telefonu Mate 20 Pro’nun basın görselleri yayınlandı. Huawei Mate 20 Pro 16 Ekim’de tanıtılması bekleniyor.

Huawei son zamanlarda gerçekten rakiplerine meydan okuyor. Özellikle Apple’a yaptığı göndermelerin ardı arkası kesilmiyor. Huawei şimdide son amiral gemisi olan Mate 20 Pro’nun basın görselleri sızdırıldı. Huawei son amiral gemisi Mate 20 Pro’yu 16 ekimde düzenleyeceği etkinlikte tanıtacak.

Sızdırılan basın görselleri ile cihazın nasıl bir özelliğe sahip olacağı az çok belli oldu. Görsellere baktığımızda ilk dikkatimizi kamera çekiyor. Çünkü arka tarafında üç adet kamera konumlandırmış.  6.3 inç boyutunda ve kavisli bir OLED ekrana sahip olacağı tahmin ediliyor. Ancak ekranında çentik olacağı kesinleşti.

Huawei’nin Yeni Amiral Gemisi Mate 20 Pro 16 Ekim’de Tanıtılacak

Huawe’nin yeni amiral gemisi Mate 20 Pro’nun kesinleşen özelliği işlemci oldu. Mate 20 Pro’da Huawei’nin yeni nesil mobil işlemcisi olan Kirin 980 kullanılacak. Çinli şirket yeni çıkardığı Kirin 980 işlemcisi Apple’ın  A12 Bionic işlemcisini geride bıraktığı görüşünde. Ayrıca sızıntılara göre  6 GB RAM, 128 GB depolama alanı ve 4.200 mAh pil ile satışa sunulacak. Sızdırılan basın görselleri ise cihazın siyah, mavi ve alacakaranlık olmak üzere üç adet renk seçeneğine sahip olacak.

Huawei’nin yeni Kirin 980 işlemcili amiral gemisi olan Huawei Mate 20 Pro cihazını 16 Ekim’de düzenleyeceği etkinlikte tanıtacak.

Bir Cevap Yaz

Oğuzhan Yener Hakkkında

avatar

Oğuzhan Yener

Teknolojiyle ilgili birisi. Haber yazmayı sever. Teknolevel.com kurucusu.

Bir Cevap Yaz

You must be logged in to post a comment.