«

Dünyanın en büyük ikinci telefon üreticisi Huawei’nin yeni cihazı olan Huawei Enjoy 9, Evan Blass’ın bugün attığı bir tweet ile tasarımı ve teknik özellikleri sızdırıldı.

Huawei şirketi geçtiğimiz mart ayında Enjoy 8Enjoy 8 Plus ve Enjoy 8e telefonlarını piyasaya sürmüştü. Aradan sadece 6 bir süre geçti ve Enjoy serisinin devamı Enjoy 9 sızdırıldı. Huawei Enjoy 9 Evan Blass tarafından sızdırıldı. Evan Blass daha önce birçok telefon ve tablet gibi yeni çıkacak olan cihazların tanıtımından önce sızdırmıştı.

Sızdırılan bilgilere bir göz gezdirirsek Enjoy 9, 6.5 inç genişliğinde, 1080 x 2340 piksel çözünürlüğünde Full HD+ bir ekranla birlikte gelecek. Telefon gücünü Kirin 710 yonga setinden alacak. Enjoy 9, 6 GB’lık bir RAM’e ve 128 GB’lık dahili depolama alanına sahip olacak. Ayruca cihaz, 4000 mAh gücünde bir batarya ile geliyor.

Artık yeni nesil telefonlarda alışık olduğumuz Enjoy 9‘da da geliyor. Ekranında ufak bir çentik bulunuyor. Cihazı bir önceki model olan Enjoy 8 Plus ile karşılaştırdığımız zaman Enjoy 9’un daha ince bir çerçevesi bulunuyor.

Bir Cevap Yaz

Oğuzhan Yener Hakkkında

avatar

Oğuzhan Yener

Teknolojiyle ilgili birisi. Haber yazmayı sever. Teknolevel.com kurucusu.

Bir Cevap Yaz

You must be logged in to post a comment.