«

Türkiye’nin en büyük market zincirlerinden biri olan A101, 11 Ekim tarihinde Honor 7C modelinin satışını gerçekleştirecek.

Honor markasının Mart ayında tanıtmış olduğu Honor 7C, Türkiye piyasasına girmeyi planlıyor. Bu sebeplede ilk kez ve özel olarak 11 Ekim tarihinde A101’de satışa sunulacak. Honor 7C’ye bakacak olursak işlemci kısmında Snapdragon 450 yonga setinden güç aldığı görülüyor. 3 GB RAM, 32 GB depolama alanı veya 4 GB RAM, 64 GB depolama alanı tercihi bulunan akıllı telefon ülkemize 3 GB RAM, 32 GB depolama alanı tercihiyle giriş yapacak. Kamera kısmına bakıldığında ise arka tarafta çift kamerası bulunan telefonun birincil arka kamerası 13 MP çözünürlüğe kincil arka kamerası 2 MP çözünürlüğe sahip boylelikle portre moduyla fotoğraf çekilebiliyor. Ön kamera kısmına bakıldığında ise 8 MP çözünürlüğünde bir kamera bulunuyor. Batarya kısmında ise 3000mAh kapasiteye sahip bir batarya bulunan akıllı telefonda çift SIM desteği bulunuyor. 3GB RAM 115 Avro olarak fiyatlandırılan cihaz A101’de 1399TL fiyat etiketiyle satılacak.

Honor Türkiye Başkanı Kevin Wang yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Türkiye pazarı için yeni bir marka olan Honor olarak, genç neslin talebini karşılayacak yeni ürünleri getirmek için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Türkiye’nin önde gelen perakendecisi A101 gibi bir ortağa sahip olmak bizi çok mutlu ediyor. Honor 7c, iyi özelliklere sahip ve uygun fiyatı, heyecan verici teknolojilerle harmanlayan gelişmiş bir akıllı telefon. Türkiye pazarında A101 ile işbirliği yaparak Honor’un daha fazla A101 müşterisine ulaşacağına inanıyoruz.”

Bir Cevap Yaz

Hakan Kızıltaş Hakkkında

Bir Cevap Yaz

You must be logged in to post a comment.