«

Google, önümüzdeki ay tanıtacağı olan yeni amiral gemisi Pixel 3 ve Pixel 3 XL’ın görselleri sızdırıldı. Cihazların basın görselleri ortaya çıktı!

Daha önce Pixel 3 ve Pixel 3 XL‘ın görselleri ve videoları yayınlamıştı fakat bu yayımlananlara sızıntı diyemeyiz. Çünkü herhangi bir doğruluk payı yoktu. Şimdi ise Pixel 3 ve Pixel 3 XL’ın basın görselleri ortaya çıktı.

Görsellere bakacak olursak iki ihtimal karşımıza çıkıyor. Basın görselleri sadece kumaş kılıf içerisinde yayınlanmış ya da Google’ın yeni cihazlarının arka tarafı kumaş ile destekleniyor. Ayrıca Pixel 3 5.4 inçlik, Pixel 3 XL ise 6.2 inçlik çentikli bir ekran ile gelecek.

Son zamanlarda çıkan akıllı telefonların hemen hemen hepsinin arka tarafında çift kamera bulunuyordu. Fakat Google burada akıma uymayarak her iki modeline de çift kamera koymamış. Her iki telefonda Android’in son sürümü yani Android 9.0 Pie ile gelecek. Ayrıca her iki cihazın beyaz, yeşil ve siyah renk olmak üzere toplamda üç renk seçeneğine sahip olacak.

Google, 9 ekim tarihinde New York’da düzenleyeceği etkinlikte bu her iki cihazı da tanıtacak. Şuanlık elimize geçen bilgiler bu kadar.

Bir Cevap Yaz

Oğuzhan Yener Hakkkında

avatar

Oğuzhan Yener

Teknolojiyle ilgili birisi. Haber yazmayı sever. Teknolevel.com kurucusu.

Bir Cevap Yaz

You must be logged in to post a comment.