«

ABD’nin New York eyaletinde yaşayan 45 yaşındaki Fortnite oyuncusu  Michael Aliperti, yenilince rakibi olan çocuğu öldürmekle tehdit etti. Ardından 45 yaşındaki adam tutuklandı.

Oyun oynarken hepimiz illaki öfkeleniyoruz. Fakat 45 yaşındaki fortine oyuncusu olan Michael Aliperti, yenilince rakibi olan çocuğu ölümle tehdit etti. Aliperti çocuğa sesli ve yazılı tehdit edici mesajlar gönderdi. Tehdit edilen çocuk hemen polis ekiplerine haber verdi. 45 yaşındaki Aliperti tehdit mesajları gönderdikten 1 saat sonra tutuklandı.

45 yaşındaki Fortnite oyuncusu Michael Aliperti, ikinci derece ağırlaştırılmış tacizle suçlanıyor. Aliperti, 11 yaşındaki rakibine “Seni bir silahla bulacağım. Artık bir ölüsün. Evine geleceğim ve tüm dünyanı becereceğim!” şeklinde mesajlar gönderdi.

Aliperti’nin çocuğun okuluna gelerek okuldaki herkesi öldüreceği tehditinde bulunduğu da belirtildi. İşlediği bu suç sonrasında 2.500 dolarlık cezaya çarptırılan 3 çocuk sahibi ve herhangi bir suç kaydı bulunmayan sanığın davası mahkemeye taşınacak.

Bir Cevap Yaz

Oğuzhan Yener Hakkkında

avatar

Oğuzhan Yener

Teknolojiyle ilgili birisi. Haber yazmayı sever. Teknolevel.com kurucusu.

Bir Cevap Yaz

You must be logged in to post a comment.