«

Hayatta kalma teması üzerine kurulu online oyunlardan biri olan Fortnite v-papel, üç modda oynanır. Bununla birlikte gelişmiş özelliklere sahip bir oyundur. Son yıllarda piyasaya sürülmüş olmasından dolayı henüz çok yeni bir oyun olduğunu söyleyebiliriz. Buna rağmen dünya çapında ciddi bir kullanıcı kitlesine ulaşmayı başarmış, belli bir kitlenin ilgisini çekmeyi başarmıştır. Steam ya da oyun satışı yapan çeşitli platformlar üzerinden bu oyuna ulaşmak ve satın almak mümkündür. Genellikle oyuncular tarafından Pubg ile kıyaslanır ve çeşitli benzetmeler yapılır. Fortnite oyun fiyatının Pubg’a göre daha uygun olduğunu söyleyebiliriz. Tercih edilme oranını arttıran ana etken de bu olmuştur.

Tüm oyunlarda olduğu gibi bu oyun içerisinde de ilerlemek Fornite oyuncularının hedefleri arasında yer alır. Hızlı bir şekilde yükselmek ve kolay bir şekilde başarıya ulaşmak için en basit adım, oyun içi satın alma butonunu aktif bir şekilde kullanmaktır. Bu şekilde market içerisinde materyalleri edinebilir, oyunda daha güçlü hale gelerek güçlü bir şekilde rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz.

Fortnite oyununda para değeri olarak kullanılabilecek kavram ise v-papel olarak adlandırılmaktadır. Niteliğine göre çeşitli fiyatlandırmaları bulunan v-papel edinimi çeşitli siteler üzerinden gerçekleştirilebilir. Zaman zaman bu kapsamda indirim ve kampanyalar da yapılmaktadır. Oyunlarla ilgili satış gerçekleştiren siteleri gezinmek etkili bir yöntem olacaktır. Oyunun avantajlı özelliklerinden biri de android üzerinden oynanmaya müsait olmasıdır. Bu durum kullanıcı sayısını arttırıcı bir unsur olmaktadır. Oyunu satın alma aşamasında steam cüzdan kodu almak için bu linki kullanabilirsiniz; https://www.gamesultan.com/oyunlar/steam/steam-cuzdan-kodu/ .

Bu sayede hem oyun hem de satışı gerçekleşen oyun içi herhangi bir şeyi satın alabilirsiniz. Bunun aktif bir şekilde kullanılabilmesi için ise steam cüzdana para yüklemek gereklidir. Oldukça basit ve hızlı bir şekilde gerçekleşecek olan bu işlem, fazla zamanınızı almayacaktır. Cüzdana yüklenen para miktarı talep edildiği şekilde kullanılabilir.

Bu oyun, birçok platform üzerinden oynanabilecek, uyumlu özelliklere sahiptir. Android, PlayStation, İOS gibi platformlar üzerinden oyuncularının keyfini çıkardığı Fortnite, günden güne kullanıcı sayısını arttırmaktadır.

Bir Cevap Yaz

Oğuzhan Yener Hakkkında

avatar

Oğuzhan Yener

Teknolojiyle ilgili birisi. Haber yazmayı sever. Teknolevel.com kurucusu.

Bir Cevap Yaz

You must be logged in to post a comment.