«

Lise çağı entrikaların döndüğü İspanyol dizisi ‘Elite’ ikinci sezona kapılarını açtı!

İlk sezonda karşımıza çıkan karmaşık olaylardan bir yana dizinin akıcılığı hiç bozulmadı (bize göre). La Casa De Papel’den tanıdığımız 3 oyuncu dizide önemli roller alıyordu. Biz TeknoLevel ekibi olarak izledik ve beğendik tavsiye ederiz.

Netflix, popüler gençlik dizisi Elite’e ikinci sezon onayını verdi. İspanya menşeili dizinin ilk sezonu 5 Ekim’de prömiyer yapmıştı.

Netflix, Las Encinas evreninde hangi karakterlerin kalacağını ya da hangi yeni karakterlerin ekleneceğini henüz açıklamazken yeni sezonun ilk görsellerini görücüye çıkardı. Elite’in ikinci sezonu 8 bölüm halinde izleyici karşısına çıkacak.

Elite, yalnızca seçkin ailelerin çocuklarını kabul eden Las Encinas adlı okulda geçiyor. İşçi sınıfına mensup ailelerden gelen üç genç, okullarının depremde yıkılması nedeniyle Las Encinas’a kabul edilir. Başta bunu bir şans olarak gören üç genç, öğrencilerden birinin ölü bulunmasıyla beklenmedik olayların içine atılır.

Elite’in senaryosunu Carlos Montero ve Darío Madrona ikilisi kaleme alıyor; yönetmenliğini ise Ramón Salazar ve Dani de la Orden üstleniyor.

Elite’in oyuncu kadrosunda La casa de Papel’in başrollerindeki María Pedraza, Miguel Herrán ve Jaime Lorente’ye ek olarak Itzan Escamilla, Miguel Bernardeau, Arón Piper, Ester Expósito, Mina El Hammani, Álvaro Rico ve Omar Ayuso gibi isimler var.

Bir Cevap Yaz

Halit Genç Hakkkında

Bir Cevap Yaz

You must be logged in to post a comment.