«

Amerika merkezli akıllı saat üretici olan Garmin, Instinct adını verdiği zorlu koşullara karşı gelebilen yeni akıllı saatini duyurdu.

Garmin markasının piyasaya sürmüş olduğu Instinct adındaki saat zorlu dış ortam koşullarına dayanabilecek şekilde üretilmiş. Grafit, Alev Kırmızısı ve Tundra rengi olmak üzere 3 farklı renk seçeneği ile kullanıcılara sunulacak. Garmin Instinct şarjı tamamen doluyken 14 güne varan kullanım imkanı, GPS modunda 16 saate kadar kullanım ömrü, UltraTrac modunda ise 40 saate varan pil ömrü kullanıcılara sunuyor.

Akıllı Saat güneş ışığında bile okunması kolay  128 x 128 piksel çözünürlüğünde kimyasal olarak güçlendirilmiş ve çizilmeye karşı dayanıklı bir ekran ile beraber geliyor. MIL-STD-810G askeri sertifikası bulunan cihaz darbelere ve yere düşmelere karşı direnç gösteriyor. Cihaz 100 metreye kadar suyun altında rahatlıkla çalışabiliyor. Akıllı saat 3-eksenli bir jiroskop, altimetre, ivmeölçer, termometre, kalp ritmi sensörü, GLONASS ve Galileo çoklu uydu ağ özelliği gibi özellikler bulunuyor. Garmin Instinct, iOS ve Android ile beraber uyumlu çalışacak ve yurt dışında piyasaya sürülen cihazın satış fiyatı ise yaklaşık 300 dolar.

Bir Cevap Yaz

Hakan Kızıltaş Hakkkında

Bir Cevap Yaz

You must be logged in to post a comment.