«

ABD’li teknoloji devi Apple, geçtiğimiz aylarda çıkardığı üç yeni model telefonları ile birlikte tanıttığı Apple Watch Series 4 akıllı saatini de tanıtmıştı. Piyasaya sürdüğü Series 4 akıllı saatinin YouTube üzerinden eğitim videosu yayınlandı.

Akıllı saatler son yıllarda baya yaygın hale geldi ve birçok teknoloji firması akıllı saatmodellerini piyasaya sürdü. Akıllı saatler kullanıcılara çok büyük kolaylık getirdiği için çok tercih edilir durumda. Bu akıllı saatlerden biri olan Apple Watch Series 4’ün eğitim videosuyayınlandı. Eğitim videosunun neden yayınladığı hakkında herhangi bir bilgi yok fakat tahminlerimiz üzerine teknolojiye uzak olan kişilere yönelik yapıldığını düşünüyoruz.

Video Apple’ın resmi YouTube sayfasında yayınlandı. Akıllı saat eğitim videosunda saat arabirimini, Walkie-Talki özelliğini, aktiviteleriniz ve birçok özelliği nasıl kullanabileceğinizi anlatıyor.

 

Apple’ın daha önce çıkardığı akıllı saatlerini kullanıyorsanız eğer, videoda gösterilen bazı özellikleri bulamamanız normal. Fakat akıllı saatiniz ne kadar eski model olursa olsun videoya bir göz atmakta fayda var. Çünkü saatinizin bazı özelliklerini bilmiyor veya gözden kaçırdığınız olabilir.

Bir Cevap Yaz

Hakan Kızıltaş Hakkkında

Bir Cevap Yaz

You must be logged in to post a comment.