«

Xiaomi’den Apple’ın kablosuz kulaklığı olan AirPods’a rakip geliyor. AirPods’un yanına uygun fiyatı olacak olan Mi AirDots Youth Edition, kalite bakımından kullanıcılarını meraklandırıyor.

Xiaomi markasını artık günlük hayatımızda kullandığımız çoğu teknolojik cihazda görebiliyoruz. Xiaomi ürün olarak powerbank, laptop, akıllı telefon vs gibi teknolojinin her dalında ismini yazdırıyor. Bu sefer Xiaomi, Apple’ın kablosuz kulaklığı AirPods’a uygun fiyatlı rakip getiriyor. İsmi Mi AirDots Youth Edition olacak olan kulaklığı satış fiyatı 30 dolar olacak.

  • Xiaomi Mi Compact Bluetooth Speaker 2 Satışa Sunuldu!

Aynı AirPods gibi beyaz renkle gelecek olan AirDots, şarj için bir plastik kutu ile geliyor. Bu ürün uygun fiyatlı olarak çıktığı için AirPods kulaklığında ki gibi gürültü önleme ve su geçirmezlik beklemek doğru olmaz.

Xiaomi Mi AirDots Youth Edition

Beyaz plastik şarj istasyonunda gelen kulaklıkların her gibi 4.2 gram ağırlığında. Kulaklığın üzerinde gelen aramaları cevaplayabilecekleri, müzikleri kontrol edebilecekleri bir dokunmatik alan bulunuyor. Xiaomi Mi AirDots Youth Edition Bluetooth 5.0 teknolojisi ile geliyor. Kulaklıklar yüzde yüz şark olduklarında stereo modda dört saat, mono modda ise beş saat kesintisiz kullanma imkanı sunuyor.

Xiaomi’nin uygun fiyatlı kablosuz kulaklığı 11 kasımda şuanlık sadece Çin’de satışa sunulacak. 30 dolarlık bir fiyat etiketi bulunuyor.

Bir Cevap Yaz

Oğuzhan Yener Hakkkında

avatar

Oğuzhan Yener

Teknolojiyle ilgili birisi. Haber yazmayı sever. Teknolevel.com kurucusu.

Bir Cevap Yaz

You must be logged in to post a comment.