«

Son zamanlarda yeni çıkan amiral gemilerin bir çok kamerası bulunuyor ve gittikçe yayılıyor. 6 kamera bulunan Honor Magic 2’nin özellikleri belli olmaya başladı.

Honor firması gittikçe kendini geliştirmeye çalışıyor. Son çıkaracağı amiral gemisi olan Honor Magic 2′nin özellikleri belli olmaya başladı. Toplamda 6 kamerası bulunacak olan Honor Magic 2’de çerçevesiz ekran ve 3D algılama teknolojisi kullanılacak. Bu bakımdan rakipleriyle yarışmayı planlıyor.

Honor Magic 2 Özellikler

6.3 inçlik ve Amoled bir ekranla karşımıza gelen Honor Magic 2, 2340 x 1080 bir çözünürlük sunuyor. Honor Magic 2 gücünü kirin 980 yonga setinden alıyor. 6GB Ram, 128GB depolama alanı ve 8GB Ram 256GB depolama alanı seçenekleri bulunacak. 3400mAh kapasiteli batarya hızlı şarj ile destekleniyor.

Honor Magic 2 modeli ana akım bir akıllı telefon gibi görünse de profesyonelleri de hedefliyor. Bu bakımdan 16MP çözünürlüğünde tek bir özçekim kamerası bulunuyor. Diğer iki kamera ise 3D ToF sensör olarak kullanılıyor.

Honoe Magic 2 cihazının arka kısımda 16MP + 24MP + 16MP şeklinde 3 kamera yer alıyor. Cihazın tam fonksiyonları tam olarak bilinmiyor. Geniş açı ve optik yakınlaştırma yapabildiği tahmin ediliyor. Honor Magic 2 modeli 31 Ekim tarihine tanıtılacağı duyruldu.

Bir Cevap Yaz

Oğuzhan Yener Hakkkında

avatar

Oğuzhan Yener

Teknolojiyle ilgili birisi. Haber yazmayı sever. Teknolevel.com kurucusu.

Bir Cevap Yaz

You must be logged in to post a comment.